Wyniki_Badan

Wyniki badań

Aktualne wyniki badań przeprowadzonych przez
Instytut Techniki Budowlanej w WarszawieGWARANTOWANE PARAMETRY PAP
POD KONTROLĄ


UMOWA GWARANTUJĄCA JAKOŚĆ

Icopal SA konsekwentnie realizuje politykę utrzymania standardów najwyższej jakości.

Dlatego też umowa podpisana z Instytutem Techniki Budowlanej wyznacza normy w zakresie kontroli i potwierdzania deklarowanych parametrów technicznych materiałów stosowanych w budownictwie.

Na mocy umowy, która wchodzi w życie 1 czerwca 2013 roku, producent pap Icopal SA dobrowolnie poddaje się cyklicznemu nadzorowi jakościowemu ze strony Instytutu Techniki Budowlanej. Próbki produktów pobierane są losowo w wybranych punktach sprzedaży. Następnie ITB przeprowadza badania parametrów pap i wystawia raport zawierający porównanie wyników uzyskanych w badaniach kontrolnych z deklarowanymi przez producenta. Tabelaryczne porównanie tych parametrów producent publikuje za pośrednictwem niezależnych mediów i tym samym udostępnia wszystkim zainteresowanym, w tym głównie potencjalnym użytkownikom. Pierwsze badania kontrolne pap ITB przeprowadzi w maju 2013 r.


(Poniższa tabela jest poglądowa. Szczegółowe dane pojawią się po pierwszych badaniach ITB.)

 Aby powiększyć, kliknij w tabelę poniżej.


  Flagowe Papy Icopal
  nagrodzone
  Złotym Medalem
  Międzynarodowych
  Targów Poznańskich

  BUDMA 2018

   
  ITB


  INSTYTUT
  TECHNIKI
  BUDOWLANEJ
  W WARSZAWIE


  Produkty pod kontrolą
  ITB w Warszawie


  KONTROLA JAKOŚCI
  FLAGOWYCH PAP ICOPAL

  Początek programu kontroli jakości związany z umową pomiędzy INSTYTUTEM TECHNIKI BUDOWLANEJ z siedzibą w Warszawie a BMI ICOPAL Sp. z o.o. z siedzibą w Zduńskiej Woli, wchodzi w życie z dniem 1 czerwca 2013 r.

  Umowa wyznacza nowe standardy w zakresie kontroli i potwierdzania deklarowanych parametrów technicznych materiałów stosowanych w budownictwie.  BMI Icopal Sp. z o.o.


  Laureat

  Wielkiego Złotego
  Medalu MTP  i tytułu

  "Najlepszy
  z Najlepszych"  za produkcję osiągającą
  światowe standardy

  Korzystając ze strony Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
  Tlo__FlagowePapyPL__2020-05-07__tiny