KDPI

Kolorowe Dachy Płaskie ICOPAL

Kolorowa Polska w technologii XXI wieku


Eleganckie wzornictwo w tej samej cenie

Flagowe Papy Icopal EXTRADACH Top 5,2 to wzorzec jakości, niezmienne parametry techniczne, nowoczesne technologie produkcji, pewność doskonałej hydroizolacji dachu, długoletnia gwarancja, a teraz również... nowoczesne wzornictwo kolorystyczne oparte na ceramicznym łupku mineralnym, niespotykane dotychczas na dachach płaskich efekty 3D.

Budujemy kolorową przestrzeń wokół nas,
wykorzystujemy możliwości nowoczesnych technologii XXI w.

Stosując kolorowe papy EXTRADACH Top 5,2 można stworzyć dachy wyróżniające się wśród szarych i zakurzonych dachów płaskich. Możliwe jest wykonanie na dachu kolorowego loga firmy, umieszczenie na nim hasła marketingowego czy też stworzenie unikalnego kolorowego kolażu graficznego. Kolorowe Dachy Płaskie Icopal to nowy pomysł na estetyczne dachy widziane z okien otaczających budynków, wzniesień czy z okien przelatujących nad nimi samolotów.

Imienna Gwarancja Jakości Icopal S.A. na hydroizolacyjność na Flagowe Papy Icopal Extradach Top 5,2 Szybki Profil® SBS i Extradach 3D Design 1 Top 5,2

Gwarancja 15-lat
 • Twoja gwarancja jest zarejestrowana w bazie danych Koncernu Icopal i ma swój numer.
 • udzielamy gwarancji na piśmie, niczego nie piszemy „drobnym druczkiem”.
 • nikogo nie musisz prosić o gwarancję, rejestrując się na www.gwarancje.icopal.pl sam decydujesz, czy i kiedy ją uzyskasz.
 • 130 lat doświadczenia technologicznego i świadomości najwyższej jakości wyrobów.

Imienna Rejestracja

Jawność i Czytelność

Prostota i Dostępność

Bezpieczeństwo

Rejestracja Pisemnej Imiennej Gwarancji Jakości Icopal on-line na www.gwarancje.icopal.pl w terminie 45 dni od daty nabycia produktu.

  Flagowe Papy Icopal
  nagrodzone
  Złotym Medalem
  Międzynarodowych
  Targów Poznańskich

  BUDMA 2018

   
  ITB


  INSTYTUT
  TECHNIKI
  BUDOWLANEJ
  W WARSZAWIE


  Produkty pod kontrolą
  ITB w Warszawie


  KONTROLA JAKOŚCI
  FLAGOWYCH PAP ICOPAL

  Początek programu kontroli jakości związany z umową pomiędzy INSTYTUTEM TECHNIKI BUDOWLANEJ z siedzibą w Warszawie a ICOPAL Sp. z o.o. z siedzibą w Zduńskiej Woli, wchodzi w życie z dniem 1 czerwca 2013 r.

  Umowa wyznacza nowe standardy w zakresie kontroli i potwierdzania deklarowanych parametrów technicznych materiałów stosowanych w budownictwie.  Icopal Sp. z o.o.
  Zduńska Wola  Laureat

  Wielkiego Złotego
  Medalu MTP  i tytułu

  "Najlepszy
  z Najlepszych"  za produkcję osiągającą
  światowe standardy

  Korzystając ze strony Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.