Parametr_Sila

2

GWARANTOWANA MAKSYMALNA SIŁA ROZCIĄGAJĄCA,
PRZY KTÓREJ NASTĘPUJE ZERWANIE PAPY,
WZDŁUŻ I W POPRZEK TYLKO NA PLUS,

BRAK UJEMNYCH TOLERANCJI


Gwarantowana maksymalna siła rozciągająca

Określenie właściwości mechanicznych przy rozciąganiu (maksymalna siła rozciągająca i wydłużenie przy maksymalnej sile rozciągającej) dla asfaltowych wyrobów papowych odbywa się zgodnie z wytycznymi normy PN-EN 12311-1:2001. Każda z przygotowanych w odpowiedni sposób i w ustalonych warunkach próbka do badań o szerokości 50 (+/-0,5) mm umieszczana jest w uchwytach maszyny do testów wytrzymałościowych, oddalonych od siebie o 200 (+/-2) mm. badanie przeprowadza się w temperaturze 23 (+/-2)°C oraz przy stałej prędkości rozsuwania uchwytów równej 100 (+/-10) mm/min., aż do uzyskania maksymalnej siły rozciągającej i odpowiadającemu jej wydłużeniu, do momentu zerwania (przerwania próbki).

  Flagowe Papy Icopal
  nagrodzone
  Złotym Medalem
  Międzynarodowych
  Targów Poznańskich

  BUDMA 2018

   
  ITB


  INSTYTUT
  TECHNIKI
  BUDOWLANEJ
  W WARSZAWIE


  Produkty pod kontrolą
  ITB w Warszawie


  KONTROLA JAKOŚCI
  FLAGOWYCH PAP ICOPAL

  Początek programu kontroli jakości związany z umową pomiędzy INSTYTUTEM TECHNIKI BUDOWLANEJ z siedzibą w Warszawie a BMI ICOPAL Sp. z o.o. z siedzibą w Zduńskiej Woli, wchodzi w życie z dniem 1 czerwca 2013 r.

  Umowa wyznacza nowe standardy w zakresie kontroli i potwierdzania deklarowanych parametrów technicznych materiałów stosowanych w budownictwie.  BMI Icopal Sp. z o.o.


  Laureat

  Wielkiego Złotego
  Medalu MTP  i tytułu

  "Najlepszy
  z Najlepszych"  za produkcję osiągającą
  światowe standardy

  Korzystając ze strony Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
  Tlo__FlagowePapyPL__2020-05-07__tiny