Parametr_Gramatura

4

GWARANTOWANA GRAMATURA OSNOWY,
CZYLI WKŁADKI NOŚNEJ PAPY,

NIE MNIEJ NIŻ


Gwarantowana gramatura osnowy

Oznaczenie gramatury osnowy wykonywane jest dla trzech odpowiednio przygotowanych próbek papy asfaltowej o wymiarach 100 mm x 100 mm. Po odpowiednim przygotowaniu próbki poddawane są procesowi ekstrakcji na gorąco w specjalnym aparacie Soxhleta i przy zastosowaniu odpowiedniego rozpuszczalnika. Po ekstrakcji próbka poddawana jest procesowi suszenia. Po wystudzeniu w eksykatorze dokładnie oczyszczona osnowa poddawana jest ważeniu, i określana jest jej gramatura. Za wynik przyjmuje się średnią arytmetyczną z trzech oznaczeń.

  Flagowe Papy Icopal
  nagrodzone
  Złotym Medalem
  Międzynarodowych
  Targów Poznańskich

  BUDMA 2018

   
  ITB


  INSTYTUT
  TECHNIKI
  BUDOWLANEJ
  W WARSZAWIE


  Produkty pod kontrolą
  ITB w Warszawie


  KONTROLA JAKOŚCI
  FLAGOWYCH PAP ICOPAL

  Początek programu kontroli jakości związany z umową pomiędzy INSTYTUTEM TECHNIKI BUDOWLANEJ z siedzibą w Warszawie a BMI ICOPAL Sp. z o.o. z siedzibą w Zduńskiej Woli, wchodzi w życie z dniem 1 czerwca 2013 r.

  Umowa wyznacza nowe standardy w zakresie kontroli i potwierdzania deklarowanych parametrów technicznych materiałów stosowanych w budownictwie.  BMI Icopal Sp. z o.o.


  Laureat

  Wielkiego Złotego
  Medalu MTP  i tytułu

  "Najlepszy
  z Najlepszych"  za produkcję osiągającą
  światowe standardy

  Korzystając ze strony Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
  Tlo__FlagowePapyPL__2020-05-07__tiny