Parametr_Gietkosc

3

GWARANTOWANA GIĘTKOŚĆ PAPY
W NISKIEJ TEMPERATURZE,
PRZY KTÓREJ NIE NASTĘPUJE PĘKANIE PAPY,

NIE GORZEJ NIŻ


Gwarantowana giętkość w niskiej temperaturze

Określenie giętkości pap asfaltowych w niskiej temperaturze przeprowadza się zgodnie z wytycznymi normy PN-EN 1109:2001. Przygotowane w odpowiedni sposób i w ustalonych warunkach prostokątne próbki przeznaczone do badania mają wymiary 140 (+/-1) mm x 50 (+/-1) mm. Po umieszczeniu w cieczy chłodzącej (o deklarowanej temperaturze) na okres 1h (+/-5 min.), próbki poddawane są zginaniu z prędkością 360 (+/-40) mm/min. na trzpieniu o średnicy 30 (+/-0,1) mm, umieszczonym pomiędzy odpowiednio rozstawionymi dwoma nieruchomymi walcami o średnicy 20 (+/-0,1) mm. Próbki ocenia się wizualnie na obecność pęknięć, dla odpowiedniej powierzchni wyrobu.

  Flagowe Papy Icopal
  nagrodzone
  Złotym Medalem
  Międzynarodowych
  Targów Poznańskich

  BUDMA 2018

   
  ITB


  INSTYTUT
  TECHNIKI
  BUDOWLANEJ
  W WARSZAWIE


  Produkty pod kontrolą
  ITB w Warszawie


  KONTROLA JAKOŚCI
  FLAGOWYCH PAP ICOPAL

  Początek programu kontroli jakości związany z umową pomiędzy INSTYTUTEM TECHNIKI BUDOWLANEJ z siedzibą w Warszawie a BMI ICOPAL Sp. z o.o. z siedzibą w Zduńskiej Woli, wchodzi w życie z dniem 1 czerwca 2013 r.

  Umowa wyznacza nowe standardy w zakresie kontroli i potwierdzania deklarowanych parametrów technicznych materiałów stosowanych w budownictwie.  BMI Icopal Sp. z o.o.


  Laureat

  Wielkiego Złotego
  Medalu MTP  i tytułu

  "Najlepszy
  z Najlepszych"  za produkcję osiągającą
  światowe standardy

  Korzystając ze strony Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
  Tlo__FlagowePapyPL__2020-05-07__tiny